Naujienos
JAU GREITAI!!! Prekyba profiliavimo linijomis

Profiliavimo linija

Jei Jūs dirbate su plieninėmis dangomis, skardos lankstymu ir profiliavimu – tikriausiai Jums aktualu, kad ne ilgai trukus UAB „Euro Meta“ galės pasiūlyti įsigyti platų pasirinkimą dangų profiliavimo linijų ir įrengimų itin patraukliomis kainomis. Jei Jūs ieškote naujų mechanizmų stogu ar sienų dangoms gaminti – galite kreiptis jau dabar:
Pelkių g. 58, Panevėžys, el. paštu arba telefonu +370 684 08343

Plieninės skardos lentelės

Plieninės skardos lentelės SIDING, tai naujos kartos sprendimas fasadų dengimui, restauravimui. Šios lentelės gaminamos nauja technologine įranga, kurios pagalba, galima pagaminti ne tik nestandartinį gaminio ilgį, bet ir lentelėje išmušti specialias skyles, kad lenteles galima būtų panaudoti vedinamam fasadui, arba namo stogo pakalimui įrengti. Lentelės SIDING skirtos tiek atnaujinti seną medinį fasadą, renkantis medienos imitacijos lenteles, tiek statant naują statinį, derinant su apdailinėmis plytomis ar kitais fasadu elementais.

Plienines lenteles verta rinktis, dėl jų ilgaamžiškumo, tvirtumo, bei plataus spalvų pasirinkimo.

Ši naujovė pradėta gaminti ir taikyti klientų pageidavimu, kadangi plieninės lentelės puikiai pakeičia nepatvarias, bei ilgainiui išblunkančias plastikines lenteles. Dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo aplinkos poveikiams, medienos imitacijos skardinės lentelės SIDING yra puikus sprendimas tiems, kam pabosta, kas keletą metų dažyti įprastas medines lenteles naudojamas fasadams.

Moderni gamybinė bazė leidžia išvengti žmogiškojo faktoriaus pasekmių: automatizuotomis staklėmis gaminamos lentelės, kitaip nei lenkiant rankiniu būdu (lenkiant kiekvieną briauną atskirai) išlieka vienodos, todėl jas itin lengva montuoti. Taip pat montavimo darbus ir galutinę gaminio kokybę pagerina tai, kad lentelių gamybos metu specialūs mechanizmai automatiškai išmuša montavimui būtinas skyles, suformuoja itin tikslų segmentų „užraktą“.

Dangos charakteristika
    
Storis:     0,48; 0,50 mm;
Gaminio plotis:     261 mm;
Dengimo plotis:     235 mm;
Profilio aukštis:     13 mm;
Standartinis ilgis:     3 m
Minimalus ilgis:     0,5 m
Maksimalus rekomenduojamas ilgis:     6 m

Dengiant šią dangą Jums papildomai gali prireikti

    Norimos spalvos savisriegių;
    Korekcinių dažų;
    Statybinių profilių;
    Standartinių ir nestandartinių lankstinių;
    Plieninės valcuotos/profiliuotos dangos durims, vartams ar dekorui;

Visa tai galime Jums pasiūlyti užsisakyti mūsų įmonėje. Jei turite tikslius sienų plokštumų matmenis – paskaičiuosime tikslią medžiagų sąmatą.

Asbestinių stogų dangos keitimas 2016

 
Kaimo gyventojai, norintys pasikeisti asbesto stogus, nuo pirmadienio (vasario 1 d.) iki 2016 m. kovo 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) gali teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP)veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“. Šiais metais asbestinių stogų dangos keitimui skirta 1 931 000 eurų paramos.

Kontaktai

UAB „Euro Meta“
Įm.kodas 300860750,
PVM mokėtojo kodas LT100003314614
Pelkių g. 58,
LT-37454 Panevėžys, Lietuva
Mob. +370 684 083 43
El.paštas: